Святкування Дня Перемоги

          9 травня 2017 року о 9 годині на території Слободо-Шаргородської територіальної громади відбувся урочистий мітинг-реквієм за участю представників виконавчого комітету сільської ради, політичних партій, громадських організацій, трудових колективів, громадськості села,  з нагоди відзначення Дня памяті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення памяті загиблих у Другій світовій війні, а також утвердження патріотизму та національної гідності, консолідації суспільства.

У релігійних храмах та біля пам’ятників загиблим односельчанам у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 р.р. в усіх трьох населених пунктах сільської ради проведено поминальні та заупокійні богослужіння за загиблими односельчанами під час війни  та померлими ветеранами в мирний час.

На мітинг-реквієм були запрошені:  

- Інваліди ВВвійни – 5 чоловік;

- Воїни – миротворці – 9 чоловік;

- Учасники бойових дій на Донбасі – 36 чоловік;

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                При матеріальній допомозі благодійників (голів фермерських господарств) Дідика С.П., Дідика А.П., Матвійця П.Л., Півторак Г.К., Флентюка Г.І., Півторак М.І., Колесніка О.В., Борець С.П., Борець О.П., Ковригін В.В., Палій І.В. надано усім інвалідам ВВвійни, воїнам миротворцям та учасникам бойових дій на Донбасі грошову допомогу по 200 гривень.